fbpx

O nas

Poznaj nas i naszą misję

Nasza misja to kreowanie przyszłości turystyki przez innowacyjne technologie. Dążymy do maksymalnej automatyzacji procesów w biurach podróży, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość obsługi dla Państwa klientów. Chcemy, aby skupili się Państwo na tym, co robicie najlepiej – kreowaniu niezapomnianych podróży, a Vakanza zajmie się resztą.

Dlaczego my?

Intuicyjny system

Obsługa systemu Vakanza jest prosta i przyjemna, bez konieczności przeglądania długiej instrukcji obsługi. Nawet początkujący użytkownicy odnajdą się w naszej aplikacji bez problemu, co pozwoli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Konsultacje

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby system do zarządzania biurem podróży spełniał Twoje potrzeby. Dlatego tworzymy go wraz z Tobą, by zapewnić najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. W Vakanzie to Ty jesteś dla nas najważniejszy, a Twój sukces jest naszym priorytetem.

Praca w chmurze

Zawsze masz dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i urządzenia, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Nasza aplikacja jest bezpieczna i dba o prywatność użytkowników. Szyfrujemy dane w trakcie przesyłania oraz przechowywania ich na serwerze.

Rozwój

Nie trać czasu na przestarzałe i ograniczone aplikacje – wybierz Vakanze, która rozwija się razem z Tobą! Dzięki ciągłym aktualizacjom i usprawnieniom, nasza aplikacja zapewni Ci najwyższy poziom komfortu pracy i zadowolenia klientów.

Najlepszy wybór

Spotkajmy się na prezentacji

Pokażemy Ci demo systemu, przedstawimy wszystkie możliwości i porozmawiamy o wyglądzie strony internetowej oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Po wypełnieniu poniższego formularza, oddzwonimy do Ciebie, żeby umówić rozmowę, w dogodnym dla obu stron terminie.

Zgoda