fbpx

Plan dopasowany do Twojego biura podróży

399zł/msc

1000 zł jednorazowej opłaty startowej

Szablon podstawowy

W tej opcji otrzymujesz gotowy szablon strony, możemy też zintegrować twoją stronę z aplikacją vakanza

N

Szablon strony internetowej

N

Wdrożenie

N

Pomoc techniczna 24/7

Dlaczego my?

Intuicyjny system

Obsługa systemu Vakanza jest prosta i przyjemna, bez konieczności przeglądania długiej instrukcji obsługi. Nawet początkujący użytkownicy odnajdą się w naszej aplikacji bez problemu, co pozwoli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Konsultacje

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby system do zarządzania biurem podróży spełniał Twoje potrzeby. Dlatego tworzymy go wraz z Tobą, by zapewnić najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu. W Vakanzie to Ty jesteś dla nas najważniejszy, a Twój sukces jest naszym priorytetem.

Praca w chmurze

Zawsze masz dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca i urządzenia, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Nasza aplikacja jest bezpieczna i dba o prywatność użytkowników. Szyfrujemy dane w trakcie przesyłania oraz przechowywania ich na serwerze.

Rozwój

Nie trać czasu na przestarzałe i ograniczone aplikacje – wybierz Vakanze, która rozwija się razem z Tobą! Dzięki ciągłym aktualizacjom i usprawnieniom, nasza aplikacja zapewni Ci najwyższy poziom komfortu pracy i zadowolenia klientów.

Najlepszy wybór

Sprawdź możliwości Vakanzy

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najbardziej nurtujące kwestie dotyczące naszej aplikacji. Sprawdź szczegółowe wyjaśnienia funkcjonalności, procesów wdrożenia i obsługi, które pomogą Ci lepiej zrozumieć, jak Vakanza może wesprzeć i rozwinąć Twoje biuro podróży.

Jak działa Vakanza? Czy muszę instalować tę aplikację?

Vakanza to innowacyjna aplikacja internetowa zaprojektowana dla biur podróży, umożliwiająca łatwe zarządzanie działalnością turystyczną. Aplikacja jest dostępna z każdej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalacji, co zapewnia elastyczność i dostępność z telefonu komórkowego czy komputera. Dzięki Vakanza, biura podróży mogą efektywnie zarządzać ofertami, rezerwacjami, komunikacją z klientami oraz dokumentacją, co przekłada się na usprawnienie procesów biznesowych i zwiększenie satysfakcji klientów.

Ile będzie trwało wdrożenie aplikacji?

Wdrożenie aplikacji Vakanza dla biura podróży jest szybkie i wydajne, zajmuje od 24 do 48 godzin. Pełna funkcjonalność systemu zależy od rejestracji na Przelewy24 oraz serwis SMS, co jest niezbędne do aktywacji wszystkich funkcji płatności i komunikacji. Proces ten jest prosty i zapewnia biurom podróży pełny dostęp do wszystkich zaawansowanych narzędzi oferowanych przez Vakanze.

Z jakiej bramki płatności korzysta Wasza aplikacja?

Aplikacja korzysta z bezpiecznej i zaufanej bramki płatności Przelewy24, zapewniając bezpieczne transakcje online dla swoich użytkowników. Wykorzystanie tej platformy gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń finansowych, co jest kluczowe dla biur podróży dbających o zaufanie i zadowolenie swoich klientów.

Czy mogę podpiąć tylko system zarządzania biurem podróży pod moją obecną stronę?

Aplikacja Vakanza umożliwia integrację z istniejącymi stronami internetowymi biur podróży. Chociaż takie podpięcie może wydłużyć czas wdrożenia, jest to w pełni wykonalne i umożliwia biurom podróży zachowanie spójności między ich obecną stroną internetową a nowym systemem zarządzania. Dzięki temu biura mogą czerpać korzyści z zaawansowanych funkcji Vakanza, jednocześnie utrzymując swoją unikalną tożsamość online.

Czy razem z systemem, mam swojego opiekuna?

Jako użytkownik aplikacji Vakanza, będziesz miał przydzielonego osobistego opiekuna, który będzie służył pomocą i wsparciem w każdej kwestii związanej z użytkowaniem naszej aplikacji. Dodatkowo, nasze wsparcie techniczne jest dostępne, aby zapewnić ciągłość i efektywność pracy Twojego biura podróży. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz szybką i profesjonalną pomoc w razie jakichkolwiek pytań czy problemów.

Czy za wprowadzanie nowych funkcjonalności będą wprowadzane dodatkowe opłaty?

Za wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacji Vakanza nie będą naliczane dodatkowe opłaty. Aplikacja jest ciągle rozwijana, regularnie dodajemy nowe funkcje i usprawnienia, jednak wszystkie te aktualizacje są wliczone w standardowy abonament. Naszym celem jest zapewnienie biurom podróży ciągłego dostępu do nowoczesnych narzędzi bez dodatkowych kosztów.

Czy posiadamy własne biuro podróży?

Nie posiadamy własnego biura podróży. Zrozumiałe jest, że posiadanie przez nas biura turystycznego mogłoby stworzyć konflikt interesów i wzbudzić obawy dotyczące przetwarzania danych. Dlatego też szczególnie cenne są dla nas opinie naszych klientów – biur podróży, które wspierają rozwój aplikacji Vakanza. Połączenie Waszego doświadczenia turystycznego, oraz naszych rozwiązań IT tworzy idealne połączenie. Nasz priorytet to współtworzenie aplikacji w oparciu o potrzeby i doświadczenia branży turystycznej, unikając jakiejkolwiek konkurencji z naszymi klientami.

Ile trwa prezentacja systemu?

Prezentacja systemu Vakanza średnio trwa około 1 godziny. Jednakże, czas ten może ulec wydłużeniu w zależności od ilości pytań i głębokości rozmowy. Zawsze jesteśmy gotowi dostosować długość prezentacji, aby w pełni odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości, zapewniając kompleksowe zrozumienie możliwości naszej aplikacji.